ANA SAYFA   KURUMSAL   POLİÇELER   BİLGİ BANKASI   İLETİŞİM  
    Dizin :: BİLGİ BANKASI \ ŞAHİKA EKSTRA
Bizimle çalışmak ister misiniz?
İnternet üzerinden iş başvurusu için insan kaynakları formunu doldurabilirsiniz...

Form için burayı tıklayın »

İletişim kısayolları
+90 (258) 263 02 52
+90 (258) 264 30 99
İnsan kaynakları »
  Daha fazla bilgi »
IŞIK ASİSTANS
ŞAHİKA EKSTRA
ÇÖZÜM ORTAKLARI
NE YAPMALIYIM?
  Hasar Takibi
  Poliçenizle ilgili bir hasar talebiniz olduğunda üzerinize düşen tek görev bunu bize bildirmek. Hasar prosedürleri, gün alınması eksper tayini, asistansa ulaşım ve hasarınızın size ödeme evresine kadar olan tüm aşamaları biz üstleniyoruz.


  Hasarların Adresinizden Alınması
  Özellikle sağlık sigortalarında yıllık hasar frekansı diğer sigorta branşlarına göre daha fazla olmaktadır. Örneğin doktor, ilaç veya bir tanı amaçlı gideriniz oldu. Bizi aramanız yeterli. Tüm prosedürleri aşıp harcamalarınızın banka hesabına geçtiğinde size bildirilmesine kadar olan süreç kontrolümüzde.


  Poliçe Vadenizin Takibi ve En Uygun Tekliflerin Verilmesi
  Bizde olan veya olmayan portföyünüzün vade bitim tarihleri üç farklı veri depomuzda saklanır, poliçe bitim vadenizden 20 gün önce hazırladığımız teklifler tarafınıza sunulur. Böylece vade unutarak sigortasız kalma riskiniz ortadan kalkar.


  Risk Analizi ve Ekspertiz
  Sigortalanacak değerleriniz konusunda uzman bilirkişilerimiz tarafından risk analizinden geçirileriek eksik veya aşkın sigortaya karşı önlem alınır. Eksik sigortada hasar durumunda mağduriyet, aşkın sigortada ise fazla prim ödeyerek mağduriyet yaşamanız önlenir.


  Değer Tespiti ve Fiyat Araştırması
  Sigortalanacak değerlerinize enflasyondan kaynaklanan fiyat ve değer değişimlerine karşı fiyat araştırması yapılarak doğru ve tam güvenceli bir poliçe edinmeniz sağlanır.


  Tüm Sigorta Branşlarında Danışmanlık
Sigorta branşındaki tüm sorularınızın yanıtı sorunlarınıza çözüm temini.


 
enginmutlu.com |