ANA SAYFA   KURUMSAL   POLİÇELER   BİLGİ BANKASI   İLETİŞİM  
    Dizin :: POLİÇELER \ OTO DIŞI KAZA
Bizimle çalışmak ister misiniz?
İnternet üzerinden iş başvurusu için insan kaynakları formunu doldurabilirsiniz...

Form için burayı tıklayın »

İletişim kısayolları
+90 (258) 263 02 52
+90 (258) 264 30 99
İnsan kaynakları »
  Daha fazla bilgi »
Aracım
OTO DIŞI KAZA
KAZA
YANGIN
MÜHENDİSLİK
NAKLİYAT
SAĞLIK
SEYAHAT
ZORUNLU DEPREM
EĞİTİM
  Cam Kırılması Sigortası
 Bu sigorta işyerleri, konutlar, bürolar, kuruluşlar ve bu gibi yerlerde bulunan pencere, vitrin, kapı, tezgah ve raf camları ile aynı ve pleksiglasların kırılması sonucunda uğrayacakları ziya ve hasarları temin eder.


  İşveren Mâli Mesuliyet Sigortası
Sigortalının gününün 24 saatinde gerek iş gerekse özel yaşamlarında kara, deniz, ve havada yurt içinde ve yurt dışında maruz kalacakları kazalar sonucu ölüm ve sürekli sakatlık tehlikelerini güvence altına alır. İstenmesi halinde ayrıca Seyahat ve Grup Ferdi Kaza Teminatları verilebilir.
  İşyerinde meydana gelebilecek İş kazaları sonucunda işverene terettüp edecek hukuki sorumluluk nedeni ile İşverene bir hizmet akdi ile bağlı ve Sosyal Sigortalar Kanununa tabi işçiler veya bunların hak sahipleri tarafından İşverenden talep edilecek ve Sosyal Sigortalar Kurumunun sağladığı yardımların üstündeki ve dışındaki tazminat talepleri ile yine aynı kurum tarafından işverene karşı iş kazalarından dolayı ikame edilecek rücü davaları sonucunda ödenecek tazminat miktarlarını poliçede yazılı limitlere kadar temin eder.


  3. Şahıs Mesuliyet Sigortası
Sigortası Bir işyerinde işletme faaliyetleri esnasında meydana gelebilecek kazalar sonucu üçüncü şahısların maruz kalacakları zararlar nedeniyle işletme sahibine yansıyacak hukuki sorumluluğunu karşılar.


  Asansör Mâli Mesuliyet Sigortası
Asansör ile ilgili meydana gelebilecek kazalar sonucu üçüncü şahıslar tarafından ileri sürülebilecek tazminat taleplerini karşılar.


  Tehlikeli Maddeler Zorunlu Sorumluluk Sigortası
Bu sigorta, yanıcı parlayıcı ve yakıcı maddeleri üreten, depolayan nakleden, veya satanların bu mesleki faaliyetleri nedeniyle bu maddelerin doğrudan doğruya neden olduğu olaylar sonucu kusurları olsun olmasın üçüncü kişilere verilecek bedeni ve maddi zararla ilgili olarak Genel Şartlar çerçevesinde temin eder.


  Otobüs Zorunlu Koltuk Sigortası
İşbu sigorta uluslararası veya şehirler arası yolcu taşıyan ve poliçede kayıtlı otobüste seyahat eden yolcuları, sürücüleri ve yardımcılarını, taşımacılık hizmetinin başlangıcından bitimine kadar geçen seyahat süresi içinde (mola ve duraklamalar dahil) maruz kalacakları kazalara karşı temin eder.
 
enginmutlu.com |